در حال نمایش 2 نتیجه

شرکت ویتابیوتیکس با بیش از 50 سال فعالیت، امروزه یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید مکمل های تغذیه ای و دارویی در جهان به شمار می آید. مکمل های تغذیه ای این شرکت به صورت تخصصی برای گروه های سنی و جنسیتی جامعه مدرن و بر اساس آخرین تحقیقات دانشمندان علوم دارویی، پزشکی و علوم تغذیه تولید می شود.
ویتابیوتیکس اولین شرکتی است که محصولات خود را با توجه به نیاز افراد در مراحل مختلف زندگی تولید و تحول بزرگی در زمینه مکمل های تغذیه ای ایجاد کرده است. تمامی محصولات از گروه‌های سلامت و تغذیه، اطفال، زنان، مردان، سالمندان و …. براساس آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا تهیه و تولید می‌شوند. در حقیقت هر محصول قبل از تولید سه آزمون را پشت سر می گذارد. در مرحله اول نوآوری محصول، مرحله دوم اثربخشی محصول و در نهایت طبیعی بودن ترکیبات آن بررسی می شود.
همکاری نزدیک با سازمان‌های تحقیقاتی و معتبر علمی مانند دانشگاه آکسفورد و دانشگاه وست مینیستر در راستای تولید محصولاتی با بروز ترین فرومولاسیون و مطابق با آخرین نیاز های جامعه، در سال های اخیر جوایز متعددی نظیر 4 جایزه کویین اواردز و 3 جایزه بوتز به ارمغان آورده و ویتابیوتیکس را به پرفروش ترین مکمل تغذیه ای اروپا تبدیل کرده است که به بیش از صد کشور جهان صادر می شود.